AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Tipul atipic! Ce face un pasager, cand ceilalți stau cu ochii în gadget-uri!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Zekennn
Zekennn

Funcţie: Administrator
Subiecte : 450
Bani în mână : 1012
Mulţumiri Primite : 23
Localizare : Salaj
Tipul atipic! Ce face un pasager, cand ceilalți stau cu ochii în gadget-uri! Empty
MesajSubiect: Tipul atipic! Ce face un pasager, cand ceilalți stau cu ochii în gadget-uri! Tipul atipic! Ce face un pasager, cand ceilalți stau cu ochii în gadget-uri! Icon_minitimeJoi Apr 24, 2014 3:54 pm

Tipul atipic! Ce face un pasager, cand ceilalți stau cu ochii în gadget-uri! 618x492_1392024940c016d81c
Ne-am obișnuit cu imaginea asta, în fiecare dimineață! Mulți pasageri se joacă pe smartphone, citesc de pe tablete sau ascultă muzică direct din telefonul mobil!

La noi, totuși, mai sunt și călători care citesc cărți ori sunt atenți la ce se întâmplă în jurul lor, nu ca la americani.

În Statele Unite, un student a fost ucis într-o garnitură de metrou din cauză că nimeni nu l-a observat pe criminal cum flutură, efectiv, un pistol prin fața lor. Toți erau cu nasul în gadget-uri!

Revenind la tipul atipic dintr-o gară, putem observa în fotografia respectivă cum... e singurul pasager care nu "consultă" un smartphone, o tabletă, ceva. Nimic!!! Privește în gol sau în jurul său. Mai rar, așa ceva. Dar îî vedeți pe ceilalți?
Sus In jos
https://dexter.all-up.com

Tipul atipic! Ce face un pasager, cand ceilalți stau cu ochii în gadget-uri!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Dc cand dau pe patreniatul meu nu imi apare forumul meu ?
t CUM SA VEZI CAND TI SA INSTALAT UN JOC DE PE GOOGLE IN PC
t Tutorial | Cand dai click dreapta pentru a da copy nu se poate
t Alina Eremia - Cum se face
t Cum se face un Port Fowroad
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: TIMP LIBER :: Secţiiunea Media :: Ştiri şi Informații-